Bizning filiallarimiz

Toshkent shahar filiali
  • Direktor
    Очилов Зиядулла Собиржонович
  • Elektron pochta
    toshkent_shah@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (93) 234-00-08
  • Manzil
    г. Ташкент, Юнусабадский район, пр. А Темура
Toshkent viloyati filiali
  • Direktor
    Саидаълоев Саидаъло Саидкарим угли
  • Elektron pochta
    toshkent_vil@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (97) 400-88-80
  • Manzil
    г. Ташкент, Мирабадский район, пр. А Темура, 13-13А
Qoraqalpog‘iston Respublikasi filiali
  • Direktor
    Юсупов Руслан Мухтарович
  • Elektron pochta
    qoraqalpogiston@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (97) 355-12-12
  • Manzil
    г. Нукус, ул. А.Темурко, 72
Andijon viloyat filiali
  • Direktor
    Жалолов Инобиддин Нурхомидинович
  • Elektron pochta
    andijon@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (90) 149 50-70
  • Manzil
    г. Андижан, пр. Бобур шох, 53
Navoiy viloyat filiali
  • Direktor
    Исматов Феруз Рахим угли
  • Elektron pochta
    navoiy@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (94) 223-33-35
  • Manzil
    г. Навои, 21-а микрорайон, 9-магазин
Namangan viloyat filiali
  • Direktor
    Жалилов Камолиддин Шарофиддинович
  • Elektron pochta
    namangan@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (91) 788-55-99
  • Manzil
    г. Наманган, ул. И. Каримова, 20
Sirdaryo viloyat filiali
  • Direktor
    Чулиев Қодиржон Худайберди
  • Elektron pochta
    sirdaryo@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (97) 275-55-11
  • Manzil
    г. Гулистан, ул. Хондамир
Farg‘ona viloyati bo‘limi
  • Direktor
    Акбаров Ахрор Азизович
  • Elektron pochta
    fargona@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (98) 190-00-15
  • Manzil
    г. Фергана, ул. Б Маргилоний, 55
Xorazm viloyat filiali
  • Direktor
    Сапаев Жасурбек Матмуратович
  • Elektron pochta
    xorazm@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (97) 361-14-04
  • Manzil
    г. Ургенч, ул. Ал Хоразмий, 54
Jizzax viloyat filiali
  • Direktor
    Суюнов Олимжон Абдуваит угли
  • Elektron pochta
    jizzax@kafolathayot.uz
  • Telefon
    (93) 302-18-22
  • Manzil
    г. Джиззак, район Ш. Рашидов
Qashqadaryo viloyat filiali
  • Direktor
    Хуррамов Фарход Ишназарпович
  • Elektron pochta
    qashqadaryo@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (91) 474-01-15
  • Manzil
    г. Карши, ул. Узбекистан
Buxoro viloyat filiali
  • Direktor
    Ғуломов Намоз Ибодиллоевич
  • Elektron pochta
    buxoro@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (99) 732-16-19
  • Manzil
    г. Бухара, пр. Наваий
Samarqand viloyat filiali
  • Direktor
    Мамаев Тўлқин Нажмиддинович
  • Elektron pochta
    samarqand@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (93) 337-77-56
  • Manzil
    г. Самарканд, ул. Буюк Ипак йули, д. 112А
Surxondaryo viloyat filiali
  • Direktor
    Неъматуллаев Зохид Шайдулович
  • Elektron pochta
    surxondaryo@kafolathayot.uz
  • Telefon
    +998 (91) 582-94-00
  • Manzil
    г. Термез, ул. Афросиёб, д. 19
Skip to content